Je hebt nog geen producten toegevoegd

Keramische tuintegel Asteria Rustico Tortora 120x30x3 cm Hout

120x30x3 cm
Product Nr. 10223
Afmeting 120x30x3 cm
Kleur Hout
Kwaliteitsklasse H
Te bezichtigen in Culemborg, / Rek B16
Verkocht per 0.36 m2
Voorraad Nog 384.76 m2 OP=OP
Beoordelingen (4)
Meer informatie
€ 39,95 per m2 € 14,38
Nog 384.76 m2 OP=OP m2
Product Nr. 10223
Afmeting 120x30x3 cm
Kleur Hout
Kwaliteitsklasse H
Verkocht per 0.36 m2
Beoordelingen (4)
Meer informatie
Beoordelingen van klanten
  • Nik uit Alphen aan den Rijn
    Beoordeling product
    Onwijs blij mee! Hele mooie tegels voor een scherpe prijs!
    Beoordeling service
    Snelle levering, chauffeur was heel behulpzaam en vriendelijk
  • Mieke uit Rijssen
    Beoordeling product
    Prachtige tegel. Erg blij mee!
    Beoordeling service
    Duidelijke site, 24/7 showroom bezichtigen, veel sortering, veel mooie tegels👌
  • André uit Hagestein
    Beoordeling product
    Mooie tegels. Helaas ondanks de hoekbeschermers veel hoeken beschadigd van de volle pallet
    Beoordeling service
    Snelle levering, kijklocatie Culemborg, website goede uitleg en filmpjes
  • Hans uit Eefde
    Beoordeling product
    Schitterend gewoon!
    Beoordeling service
    De overzichtelijke show tuinen

Meer over Asteria Rustico Tortora

Deze keramische tegels hebben de afmeting 120 x 30 x 3cm.

  • Aantrillen
  • Vorstbestendig
  • Voetcomfort
  • Vuilwerend
  • Duurzaam
  • Geschikt voor opritten
  • Voor dakterras
  • Onderhoudsvriendelijk
  • Mos- en algenwerend
  • Met voeg leggen
  • Lichtgewicht

Zelf keramische tuintegels leggen? Bekijk de leginstructies!

Bekijk de instructie video
  • Aantrillen
  • Vorstbestendig
  • Voetcomfort
  • Vuilwerend
  • Duurzaam
  • Geschikt voor opritten
  • Voor dakterras
  • Onderhoudsvriendelijk
  • Mos- en algenwerend
  • Met voeg leggen
  • Lichtgewicht